Visma Real Estate

Verkkolaskut

Vastaanottaja: Visma Real Estate Oy
Y-tunnus: 2081687-5
Verkkolaskuosoite: 003720816875
Operaattoritunnus: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH *

 

*Tarvitset välittäjätunnusta, jos verkkolaskutusohjelmastanne
ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan välittäjätunnukselle.

 

Paperilaskut

Visma Real Estate Oy
20816875
PL 100
80020 Kollektor Scan

Suosittelemme käyttämään verkkolaskutusta.
Tarvittaessa voit lähettää paperilaskun yllä olevaan osoitteeseen.

Myynti

myyntipalvelu.realestate@visma.com

 

Markkinointi

markkinointi.realestate@visma.com

 

Laskutus

laskutus.realestate@visma.com

 

HR

hr.vre@visma.com

Hausvise

Tuki

Hausvisen asiakastuki palvelee sähköpostitse osoitteessa support.hausvise@visma.com

 

Puh. 0207 909 702

(Ma – Pe, 9-11 ja 13-15)

 

Tuen palvelut ovat maksullisia ja tarkoitettu vain suora-asiakkuuksille.

 

Verkkosivut

Siirry Hausvisen sivuille

Tampuuri

Tuki

Tampuuri Eteisestä voit olla yhteydessä Tampuurituen kanssa. Tampuurituki palvelee Tampuurin tuoteperheeseen liittyvissä kysymyksissä.

 

Puh. 02 721 1710
(Ma – Pe, 9 – 15)

 

Tukipalvelut ovat tarkoitettu vain yrityksen pääkäyttäjille.

 

Verkkosivut

Siirry Tampuurin sivuille

L7 / LTR

Tuki

Sovellustuki on apunasi kaikissa L7 ja LTR-tuotteiden käyttöön liittyvissä kysymyksissä.

 

Puhelintuki arkisin ma–pe: klo 9–15
L7: 02 721 1715
LTR: 02 721 1716

 

Sovellustuki
L7: support.l7@visma.com
LTR: 
support.ltr@visma.com

 

Verkkosivut

Siirry L7 kotisivuille

Toimistomme

Helsinki

Keskuskatu 3,
00100 Helsinki

Salo

Joensuunkatu 7,
24100 Salo

Turku

Aurakatu 8,
20100 Turku

Tampere

Naulakatu 3,
33100 Tampere

Pori

Pohjoisranta 11 F,
28100 Pori

Savonlinna

Vipusenkatu 12,
57200 Savonlinna

Jyväskylä

Lutakonaukio 7,
40100 Jyväskylä

Vaasa

Gneissikuja 1,
65300 VAASA

Henkilöstö

Myynti

Arttu Herpiö

Head of Tampuuri Sales

arttu.herpio@visma.com
040 967 1169

Joonas Nykänen

Sales Manager – Vuokratalot

joonas.nykanen@visma.com
040 747 3482

Teija Lounasaho

Head of Hausvise Sales

teija.lounasaho@visma.com
040 0179 770

Sami Allen

Sales Manager – Isännöinti

sami.allen@visma.com
044 565 3449

Piia Karisalmi

Sales Success Manager

piia.karisalmi@visma.com
044 422 9813

Petri Harjula

Head of Partnerships

petri.harjula@visma.com
040 868 4450

Anssi Pasu

Sales Manager – Kumppanuudet

anssi.pasu@visma.com
043 826 3727

Johto

Miia Vanninen

Miia Vanninen

Managing Director

miia.vanninen@visma.com
040 342 4553

Jani Alahonko

Director, Technology

jani.alahonko@visma.com
040 726 1234

Salla Arvonen

Director, People & Culture

salla.arvonen@visma.com
040 740 8372

Marko Mäkelä

Director, Sales, Partnerships, Marketing & IA5

marko.makela@visma.com
0400 477 449

Janita Heikkinen

Director, Professional Services

janita.heikkinen@visma.com
044 500 0720

Petrus Hoikkala

Director, Finance

petrus.hoikkala@visma.com
050 466 4722

Mikko Hyvärinen

Director, Business Development

mikko.hyvarinen@visma.com
040 512 6263

Janne Katajamäki

Director, Customer Experience & IT

janne.katajamaki@visma.com
040 524 1849

Ota yhteyttä Realisteihin

Täytä yhteenottolomake, niin ohjaamme sen oikealle taholla ja sinuun ollaan yhteydessä asian tiimoilta.

Mikäli asiasi koskee myyntiä, laskutusta, markkinointia tai HR:ää, suosittelemme olemaan yhteydessä sivulta löytyviin yhteisiin meiliosoitteisiin.