Hausvise

Tuki

support.hausvise@visma.com

 

Puh. 0207 909 702

(Ma – Pe, 9-11 ja 13-15)

 

Laskutus

laskutus.hausvise@visma.com

 

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite määräytyy lähettäjän käyttämän

välityspalvelun mukaan seuraavasti:

 

Verkkolaskuosoite: 003722398945
Väittäjän tunnus: 003723327487
Välittäjä: Apix Messaging Oy

tai

Verkkolaskuosoite: 003723327487
Väittäjän tunnus: DABAFIHH
Välittäjä: Danske Bank

 

Paperilaskut

Visma Hausvise Oy
PL 203
28101 Pori

 

Verkkosivut

Siirry Hausvisen sivuille

Tampuuri

Tuki

Tampuuri Eteisestä voit olla yhteydessä Tampuurituen kanssa. Tampuurituki palvelee Tampuurin tuoteperheeseen liittyvissä kysymyksissä.

 

Puh. 02 721 1710
(Ma – Pe, 9 – 15)

 

Laskutus

laskutus.tampuuri@visma.com

 

Verkkolaskut

Vastaanottaja: Visma Real Estate Oy
Y-tunnus: 2081687-5
Verkkolaskuosoite: 003720816875
Operaattoritunnus: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH *

*Tarvitset välittäjätunnusta, jos verkkolaskutusohjelmastanne ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan välittäjätunnukselle.

 

Paperilaskut

Visma Real Estate Oy
20816875
PL 100
80020 Kollektor Scan

Suosittelemme käyttämään verkkolaskutusta. Tarvittaessa voit lähettää paperilaskun alla olevaan osoitteeseen.

 

Verkkosivut

Siirry Tampuurin sivuille

Visma Real Estate

Myynti

myyntipalvelu.realestate@visma.com

 

Markkinointi

markkinointi.realestate@visma.com

 

HR

hr.tampuuri@visma.com

 

Toimistomme

Helsinki

Keskuskatu 3,
00100 Helsinki

Salo

Kaakelitehtaankatu 13,
24260 Salo

Turku

Aurakatu 8,
20100 Turku

Tampere

Naulakatu 3,
33100 Tampere

Pori

Pohjoisranta 11 F,
28100 Pori

Savonlinna

Vipusenkatu 12,
57200 Savonlinna

Henkilöstö

Myynti

Arttu Herpiö

Sales Manager – Vuokratalot

arttu.herpio@visma.com
040 967 1169

Joonas Nykänen

Sales Manager - Vuokratalot

joonas.nykanen@visma.com
040 747 3482

Teija Lounasaho

Sales Manager - Isännöinti

teija.lounasaho@visma.com
040 0179 770

Jannika Markkanen

Sales Manager - Isännöinti

jannika.markkanen@visma.com
041 507 2016

Piia Karisalmi

Sales Success Manager

piia.karisalmi@visma.com
044 422 9813

Petri Harjula

Head of Partnerships

petri.harjula@visma.com
040 868 4450

Anssi Pasu

Sales Manager – Kumppanuudet

anssi.pasu@visma.com
043 826 3727

Johto

Juha Raitanen

Managing Director

juha.raitanen@visma.com
040 824 4203

Jani Alahonko

Technology Director

jani.alahonko@visma.com
040 726 1234

Marko Mäkelä

Sales & Partnerships Director

marko.makela@visma.com
0400 477 449

Päivi Harju

Marketing Director

paivi.harju@visma.com
040 724 4962

Janita Heikkinen

Professional Services Director

janita.heikkinen@visma.com
044 500 0720

Petrus Hoikkala

Finance Director

petrus.hoikkala@visma.com
050 466 4722

Mikko Hyvärinen

Business Development Director

mikko.hyvarinen@visma.com
040 512 6263

Janne Katajamäki

Customer Experience & ICT/DevOps Director

janne.katajamaki@visma.com
040 524 1849

Teemu Keiski

Product Development Director

teemu.keiski@visma.com
050 563 3875

Ota yhteyttä Realisteihin

Täytä yhteenottolomake, niin ohjaamme sen oikealle taholla ja sinuun ollaan yhteydessä asian tiimoilta.

Mikäli asiasi koskee myyntiä, laskutusta, markkinointia tai HR:ää, suosittelemme olemaan yhteydessä sivulta löytyviin yhteisiin meiliosoitteisiin.